Hakkımızda

Mde İnşaat & Dekorasyon olarak asma tavan, iç dekorasyon, alçı perde duvar dış cephe kaplama işleri ile günümüze kadar bircok başarılı proje uygulaması ile gelmiştir. Yenilikci anlayışı ile günümüzdede Hizmetlerini en iyi şekilde sürdürmektedir.

Dekorasyon ; yaşam veya iş mekanlarının sizin güncel ihtiyaçlarınıza cevap verecek , zevkinize hitap edecek yeni bir ortam yaratılması işidir. Bizde bu yolda sizlere yardımcı olabilmek için buradayız.

Dekorasyonun gizli dünyasını henüz keşfetmediyseniz eğer, şimdi görecekleriniz size farklı bir bakış açısı getirecek ve ilham kaynağı olacaktır. Bu ilham kaynağı ile yaratıcılığınızı geliştirecek, belki de daha önce hiç aklınıza gelmeyen farklı fikirler üreteceksiniz.

Dekor , her insana görülemeyenleri gösterir ve en güzel yanı ise herkesin farklı görüp, farklı yorumlar yapabilmesidir. Kendine en yakın ve en uygun tanımlamayı yaparak zevk dağarcığına dahil eder. Her yeni görsel olgu ise bizleri, daha yeni ve daha farklı fikirler düşünmemize sevk eder.

Biz hep hayata böyle baktık ve bu bakış açısını kendimize amaç edindik. Bu amaç doğrultusunda gerçekleşen üretimimiz her geçen gün kendini aşmakta ve yeni ufuklara doğru yol almaktadır. Şimdiye kadar ürettiklerimiz her geçen gün yeni fikirler ve ihtiyaca dayalı olarak gelişme gösterecektir. Yenilikçi yaklaşımlarımız ile herzaman sizlerin yaşam standartlarının üstünde yeni fikirler ve yeni yaşam alanları & iş alanları oluşturmak için biz herzaman yanınızda olacağız.

Bizlere yeni fikirlerinizi getirin bizlerde tecrübemiz ile sizlere daha iyiyi yapabilmek için daha çok çalışalım.

Sabit telefonlarımız, büromuz, ve iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri bekliyoruz.

 

Bizlere ulaşmak için  

Telefon Numaramız : 0232 275 73 51