Knauf PFT

PFT yalnızca Knauf grubunun ürettiği sıva makineleri, aksesuar ve yedek parçaları ile el aletlerine verilen patentli marka adıdır.

Avrupa’daki diğer karıştırma pompaları ve taşıma ekipmanları üreticilerinin arasında lider konumda olan PFT’nin ürün yelpazesinde eksantrik vidalı pompalar, karıştırıcılar, aletler ve aksesuarlar bulunmaktadır.

PFT’nin pazardaki lider firma olmasının sebebi, konusunda uzman bayi ve tüccarlara her türlü eğitim olanağını sağlaması ve gerek ulusal gerekse uluslararası platformdaki yaygın servis ağıdır.

PFT firması üstün kaliteli ürünlerini 40’tan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Dağıtım, satış ortaklarımız yada kendi şubelerimiz tarafından doğrudan yapılmaktadır. İleri teknoloji, ekonomik çalışma yöntemleri ve yüksek Alman kalitesi sayesinde PFT sistemleri, sürekli gelişme ve ilerleme sürecini devam ettirmektedir. Temel amacımız her türlü şantiye koşullarında malzemenin akışını sürekli ve problemsiz olarak sağlamaktadır.

PFT, ürünlerini Türkiye pazarına sunmaya başladığı 1993 yılından beri, harç uygulama firmaları arasında ilk sıraya yerleşmiştir. Türkiye genelinde çalışan 700’ü aşkın makinesi ile, harç makineleri imalatçıları gibi yüksek rekabete dayalı bir pazarda zirvede yer almaktadır. Türk inşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalar gibi, dünyanın ileri gelen harç imalatçıları da PFT teknolojisini tercih etmektedir.

PFT; ürünlerinin Türkiye pazarındaki üstün başarısından dolayı, Almanya dışındaki 7. şubesini, PFT Sıva Sistemleri Sanayi ve Tic. A.Ş adıyla ülkemizde faaliyete geçirmiştir.